KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7636373
nr 763 6373
Akvarell
Fiskare, 1800-tal, 15x24
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 juni 2012
kl 17:51:38
31/5 23:46:49